
Carboma Colore GC75 SL 1,5-1 мұздатқыш витринасы (стн. түс) (статикалық)
- Бар
- Коды:127550
638 940 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Carboma GC75 SL 1,5-1 мұздатқыш дисплейі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында мұздатылған тағамдар мен өңделген тағамдарды салқындату, сақтау, көрсету және сату үшін қолданылады. Модель биіктігі 20-дан 35 мм-ге дейін реттелетін аяқтармен жабдықталған. Үстел үсті, төсеу алаңы, бүйірлік және төменгі алдыңғы панельдер, арматура мен буландырғыштың қаптамасы күміспен боялған болаттан, сәндік алдыңғы панель кез келген стандартты түске боялған болаттан, шыны ұстағыш тот баспайтын болаттан жасалған. Бүйірлері мен үстіңгі жағы полиуретанды көбік жылу оқшаулағышымен қапталған.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату жүйесі
- Температура индикациясы бар микропроцессорлық басқару блогы
- Автоматты жібіту
- Хладагент: R134a, R404a
- Климаттық класы: 3
- LED-жарықтандыру
- Алдыңғы панельдің түсі: қызыл / жасыл / сары / қара / қара / гранат / сұр / көк
Қосымша сипаттамалар:
- Төсеу аймағының тереңдігі: 500 мм
- Экспозициялық алаңы: 0,68 м2
- Пайдалы көлемі: 0,1 м3
- Бүйір қабырғалары жоқ ұзындығы: 1350 мм
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 25 °С-қа дейін
- Қоршаған ортаның максималды салыстырмалы ылғалдылығы: 60%
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Дөңгелекті тіреу
- Бөлгіш
- Толық профильді бөлгіш
- Себеттер
Назар аударыңыз! Бірінші фотосуреттерде тоңазытқыш витринасының ұқсас үлгілері, 4-ші суретте қойма түсінің ұқсас үлгісі көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | П0000008136.2000 |
| Биіктігі | 1150-ден 1185 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 770 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Статикалық |
| Қолдану | жалпы мақсаттағы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -13 °C |
| Түрі | мұздатқыш |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1480 мм |
- Бағасы: 638 940 ₸








