
Carboma Colore GC75 SL 1,2-1 мұздатқыш витринасы (паттерн) (статикалық)
- Бар
- Коды:127547
663 287 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Carboma GC75 SL 1,2-1 мұздатқыш дисплейі мұздатылған тағамдар мен өңделген тағамдарды салқындату, сақтау, көрсету және сату үшін қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қолданылады. Модель биіктігі 20-дан 35 мм-ге дейін реттелетін аяқтармен жабдықталған. Үстел үсті, төсеу алаңы, бүйірлік және төменгі алдыңғы панельдер, арматура мен буландырғыштың қаптамасы күміспен боялған болаттан, сәндік алдыңғы панель өрнектен, шыны ұстағыш тот баспайтын болаттан жасалған. Бүйірлері мен үстіңгі жағы полиуретанды көбік жылу оқшаулағышымен қапталған.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату жүйесі
- Температура индикациясы бар микропроцессорлық басқару блогы
- Автоматты жібіту
- Хладагент: R134a, R404a
- Климаттық класы: 3
- LED-жарықтандыру
- Алдыңғы панельдің түсі: сұр емен / қара емен/ алдер / мариэль / венге өрнегі
Қосымша сипаттамалар:
- Төсеу аймағының тереңдігі: 500 мм
- Экспозициялық алаңы: 0,53 м2
- Пайдалы көлемі: 0,08 м3
- Бүйір қабырғалары жоқ ұзындығы: 1050 мм
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 25 °С-қа дейін
- Қоршаған ортаның максималды салыстырмалы ылғалдылығы: 60%
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Дөңгелекті тіреу
- Бөлгіш
- Толық профильді бөлгіш
- Себеттер
Назар аударыңыз! Бірінші фотода басқа өлшемдегі тоңазытқыш витринаның ұқсас үлгісі, 2-де - қойма түсіндегі басқа өлшемдегі ұқсас үлгі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | П0000008215.2159 |
| Биіктігі | 1150-ден 1185 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 770 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Статикалық |
| Қолдану | жалпы мақсаттағы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -13 °C |
| Түрі | мұздатқыш |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1180 мм |
- Бағасы: 663 287 ₸






