
Carboma Bavaria 2 GC110 VM 2,0-2 0011-9006 тоңазытқыш витринасы (динамикасы, бүйір қабырғалары бар)
- Бар
- Коды:128951
1 018 706 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma GC110 VM 2,0-2 0011-9006 ашық тоңазытқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында азық-түлік, салаттар, сүт және басқа да гастрономиялық өнімдерді көрсету, салқындату, қысқа мерзімді сақтау және сату үшін қолданылады. Модель биіктігі 20-дан 35 мм-ге дейін реттелетін аяқтармен жабдықталған. Қалаудың беті мен үстелдің үстіңгі тақтайы тегістелген тот баспайтын болаттан, алдыңғы панелі сұр түске боялған болаттан, бүйір қабырғалары пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату жүйесі
- Температура индикациясы бар микропроцессорлық басқару блогы
- Автоматты жібіту
- Хладагент: R134a, R404a
- Климаттық класы: 3
- LED-жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Төсеу аймағының тереңдігі: 870 мм
- Экспозициялық алаңы: 1,63 м2
- Пайдалы көлемі: 0,24 м3
- Тұтынылатын қуат: 12,6 кВТ
- Бүйір қабырғалары жоқ ұзындығы: 1875 мм
- Қоршаған ортаның максималды температурасы: 25 °С
- Қоршаған ортаның максималды салыстырмалы ылғалдылығы: 60%
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Шыныдан жасалған аралық қабырға
- Бірнеше витриналарды бір қатарға тізуге арналған арнайы қондыру жинағы
- Алдыңғы фронтты жарықтандыру
- Негізгі аумақты жарықтандыру
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Бавария 2 GC110 VM 2,0-2 (бүйір қабырғалары бар, динамикалық, ашық) 0011-9006 П0000007421.1738 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 190 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 285 келі |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 1100 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.525 кВТ |
| Қолдану | жалпы мақсаттағы, тоңазытылған ет, тоңазытылған балық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 2-ден 6 °C-қа дейін |
| Түрі | орташа температуралық |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1915 мм |
- Бағасы: 1 018 706 ₸


