
Carboma Palm 2 GC95 SL 2,0-1 (ВХСн-2,0 Palm 2 GC95 Kombilux) мұздатқыш витринасы (статикалық)
- Бар
- Коды:97160
1 088 282 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Carboma GC95 SL 2,0-1 (HCSn-2,0 GC95 Kombilux) мұздатқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында мұздатылған тағамдар мен өңделген тағамдарды салқындату, сақтау, көрсету және сату үшін қолданылады. Модель биіктігі 20-дан 35 мм-ге дейін реттелетін аяқтармен жабдықталған. Дисплей беті, үстелдің үстіңгі тақтайы, ауыстырылатын алдыңғы панель, кронштейндер және арматураның қаптамасы тот баспайтын болаттан, бүйір қабырғалары қара пластиктен, тірек тірегі тот баспайтын құбырдан, машина бөлмесінің панельдері "Қара емен" ағашымен текстураланған болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату жүйесі
- Температура индикациясы бар микропроцессорлық басқару блогы
- Автоматты жібіту
- Хладагент: R134a, R404a
- Климаттық класы: 3
- Эмиссиясы төмен шыны
- LED-жарықтандыру
- Өнімдерге барынша шолу
Қосымша сипаттамалар:
- Төсеу аймағының тереңдігі: 640 мм
- Экспозициялық алаңы: 1,14 м2
- Пайдалы көлемі: 0,17 м3
- Тұтынылатын қуат: тәулігіне 11,2 кВТ
- Бүйір қабырғалары жоқ ұзындығы: 1835 мм
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 25 °С-қа дейін
- Қоршаған ортаның максималды салыстырмалы ылғалдылығы: 60%
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Ішкі көлемді бөлгіш
- LED-алдыңғы фронтты жарықтандыру
- LED-аралық сөрені жарықтандыру
- Негізгі аумақты жарықтандыруды таңдау: жылы ақ, бейтарап ақ, қызғылт ет
- Деликатестерге арналған ағаш сөре
- Таразыларға арналған сөре
- Торлы себет
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі және басқа түсті өрнегі бар ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ВХСн-2,0 Carboma Palm 2 GC95 (Palm 2 GC95 SL 2,0-1 KombiLux |
| Салмағы (қаптамасыз) | 192 келі |
| Биіктігі | 1220-дан 1235 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 970 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Статикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.467 кВТ |
| Қолдану | жалпы мақсаттағы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -18 °C |
| Түрі | мұздатқыш |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1955 мм |
- Бағасы: 1 088 282 ₸


