
Carboma Bavaria 2 GC110 SL 2,0-1 (ВХСн-2,0 Bavaria 2 GC110) мұздатқыш витринасы (статикалық, бүйір қабырғалары жоқ)
- Бар
- Коды:90975
1 115 529 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Carboma GC110 SL 2,0-1 (HCSn-2,0 GC110) мұздатқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында мұздатылған өнімдер мен өңделген өнімдерді салқындату, қысқа мерзімді сақтау, көрсету және сату үшін қолданылады. Модель биіктігі 20-дан 35 мм-ге дейін реттелетін аяқтармен жабдықталған. Қалаудың беті мен үстелдің үсті тегістелген тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеке тұрған витриналар тек бүйір қабырғаларымен бірге сатып алынады. Температуралық режимі бірдей бірнеше витринаға тапсырыс бергенде, желіге орнату үшін бүкіл желіге 2 бүйір қабырғаға тапсырыс беру жеткілікті.
Алдыңғы панель боялған немесе тот баспайтын болаттан немесе МДФ-дан жасалуы мүмкін.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату жүйесі
- Температура индикациясы бар микропроцессорлық басқару блогы
- Автоматты жібіту
- Хладагент: R134a, R404a
- Климаттық класы: 3
- LED-жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Төсеу аймағының тереңдігі: 700 мм
- Экспозициялық алаңы: 1,28 м2
- Пайдалы көлемі: 0,19 м3
- Тұтынылатын қуат: 15,2 кВТ
- Бүйір қабырғалары жоқ ұзындығы: 1875 мм
- Қоршаған ортаның максималды температурасы: 25 °С
- Қоршаған ортаның максималды салыстырмалы ылғалдылығы: 60%
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Ламинатталған МДФ шыныдан жасалған бүйір қабырғалары
- Шыныдан жасалған аралық қабырға
- Бірнеше витриналарды бір қатарға тізуге арналған арнайы қондыру жинағы
- Алдыңғы фронтты жарықтандыру
- Негізгі аумақты жарықтандыру
Модельдің ұзындығы жеткізу көлеміне кірмейтін бүйірлерімен бірге көрсетілген.
Назар аударыңыз! Фотосуретте ламинатталған қабырғалары бар басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
Бейне| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Bavaria 2 GC110 SL 2,0-1 (ВХСн-2,0 Carboma Bavaria 2 GC110) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 217 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 310 келі |
| Биіктігі | 1200-ден 1235 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 1100 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Статикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.633 кВТ |
| Қолдану | жалпы мақсаттағы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -18 °C |
| Түрі | мұздатқыш |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1915 мм |
- Бағасы: 1 115 529 ₸



