
Тоңазытқыш сөресі "Мұздағы балық" Марихолодмаш ПХС-1,55/1,1
- Бар
- Коды:62271
759 006 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тоңазытқыш сөресі Марихолодмаш ПХС-1,55/1,1 сауда кәсіпорындарында балық пен жартылай фабрикаттарды көрсетуге және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Корпус пен салқындатылатын жұмыс үстелі тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату
- Еріту тәсілі: табиғи. жылу ағындарымен
- Danfoss компрессоры
- EVCO контроллері
- Тұғырықтар
- Ағаштан жасалған қаптама
Қосымша сипаттамалар:
- Орналастыру тереңдігі: 100 мм
- Салқындатылатын үстелдің ауданы: 1,5 м2
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 25 °C-қа дейін
- Қуатты тұтыну: тәулігіне 3,7 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 1730х1280х1180 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4.330.070-03 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 125 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 206 келі |
| Биіктігі | 972 мм |
| Тереңдігі | 1050 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Статикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.154 кВТ |
| Қолдану | тоңазытылған ет, тоңазытылған балық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -2-ден 0 °C-қа дейін |
| Түрі | орташа температуралық |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1550 мм |
- Бағасы: 759 006 ₸


