
Тоңазытқыш витринасы Марихолодмаш Парабель ВХСо-УН
- Бар
- Коды:78046
771 589 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
http://entero.kz/info/300
Mariholodmash Parabel VHSo-UN тоңазытқыш витринасы сауда орындарында азық-түлік пен сусындарды көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған.
Салқындату жүйесі - қашықтан! Бөлек сатып алынады.
Жинақтау:
- Тумбалар саны: 1
- Тот баспайтын болаттан жасалған тегістеу табалары
- Тот баспайтын болаттан жасалған үстелдің үстіңгі тақтайының жұмыс беті
- Ішкі көлемді жарықтандыру
- Бүгілген жоғары қарай ашылатын шыңдалған шыны
- ПВХ-дан жасалған қорғаныш бампер
- Қоймашы
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Бақылаушы: Evco
Қосымша сипаттамалар:
- Орналастыру тереңдігі: 835 мм
Түсті орындау:
- RAL 5002 - көк
- RAL 3020 - қызыл
- RAL 9003 - ақ
- RAL 1003 - сары
- RAL 6029 - жасыл
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ВХСо-УН Парабель 6.350.123-20 |
| Биіктігі | 825 мм |
| Тереңдігі | 1410 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Қолдану | жалпы мақсаттағы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 7 °C-қа дейін |
| Түрі | тоңазытқыш |
| Тоңазытқыш агрегаты | шығарылатын |
| Ені | 1410 мм |
- Бағасы: 771 589 ₸



