
Тоңазытқыш витринасы Марихолодмаш Илет (new) ВХН-1,8
- Бар
- Коды:41177
815 094 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Төмен температуралы тоңазытқыш витрина Марихолодмаш Илет (new) Статикалық салқындатқышы бар ВХН-1,8 тұтынушыға әртүрлі өнімдерді сақтауға және көрсетуге арналған. Үлкен сыйымдылық бұл модельді кең супермаркеттерде және басқа да үлкен форматты дүкендерде пайдалану үшін тамаша таңдау жасайды. Орналастыру тереңдігі - 765 мм.
Алдыңғы қалқан жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату
- Алдыңғы сериямен салыстырғанда энергия тұтынуды 40%-ға азайту
- Жібекпен басылған алдыңғы әйнек
- Ашық жарықтандыру
- Температура индикаторы және автоматты жібіту режимі бар "ELIWELL" немесе "Evco" электрондық басқару блогы
- Жұмыс үстелі мен үстіңгі сөре (шам) сәндік тот баспайтын болаттан жасалған
- Сөрелер, торлар және қалқалар болат сымнан жасалған, мырышталған, ұнтақпен қапталған
- Перделер поликарбонаттан жасалған
- Корпус полиуретанды көбікпен толтырылған боялған мырышталған болаттан жасалған
- Стандартты түс өнімділігі: қызыл 3002 RAL, көк 5002 RAL, жасыл 6029 RAL, сары 1003 RAL, сұр 7040 RAL, ақ 9016 RAL
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4.320.101-02 Илет new ВХН-1,8 ВХН-1,8 Илет (NEW) статика |
| Салмағы (қаптамасыз) | 130 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 360 келі |
| Биіктігі | 1170 мм |
| Тереңдігі | 1090 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Статикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.67 кВТ |
| Қолдану | жалпы мақсаттағы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -18-ден 0 °C-қа дейін |
| Түрі | тоңазытқыш |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1800 мм |
- Бағасы: 815 094 ₸


