
Тоңазытқыш витринасы Марихолодмаш Илет ВХСн-1,8 Cube
- Бар
- Коды:117012
802 190 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Марихолодмаш Илет ВХСн-1,8 Cube тоңазытқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Құрылғы жарықдиодты жарықтандырумен жабдықталған. Корпус боялған мырышталған болаттан жасалған.
Алдыңғы қалқан жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Еріту тәсілі: ТЭН
- Компрессор: Danfoss
- Бақылаушы: Carel, Evco, Danfoss
- Алдыңғы әйнекті жылыту: ПЭН
- Автоматты жібіту режимі
- Шыны сөрелер
- Плексигластан жасалған перделер
- Қоймашы
Қосымша сипаттамалар:
- Орналастыру тереңдігі: 760 мм
- Орналастыру алаңы: 1,34 м2
- Пайдалы төсеу көлемі: 0,42 м3
- Өнімдерді көрсетуге арналған науалар мен сөрелердің салқындатылған ауданы: 1,34 м2
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 35 °С-қа дейін
- Қуатты тұтыну: тәулігіне 13,5 кВТ
- Хладагент түрі: R404а
- Шамдардың номиналды қуаты: 40 Вт
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4.322.102-22 ВХСн-1,8 Илет Cube |
| Салмағы (қаптамасыз) | 210 келі |
| Биіктігі | 1225 мм |
| Тереңдігі | 1135 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.56 кВТ |
| Қолдану | жалпы мақсаттағы, тоңазытылған ет, тоңазытылған балық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -5-тен 5 °C-қа дейін |
| Түрі | орташа температуралық |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1735 мм |
- Бағасы: 802 190 ₸


