
Тоңазытқыш витринасы Марихолодмаш Илет ВХСн-2,1 Cube
- Бар
- Коды:117013
807 246 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Марихолодмаш Илет ВХСн-2,1 Cube тоңазытқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Құрылғы жарықдиодты жарықтандырумен жабдықталған. Корпус боялған мырышталған болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Еріту тәсілі: ТЭН
- Компрессор: Danfoss
- Бақылаушы: Carel, Evco, Danfoss
- Алдыңғы әйнекті жылыту: ПЭН
- Автоматты жібіту режимі
- Шыны сөрелер
- Плексигластан жасалған перделер
- Қоймашы
Қосымша сипаттамалар:
- Орналастыру тереңдігі: 760 мм
- Орналастыру алаңы: 1,56 м2
- Пайдалы төсеу көлемі: 0,49 м3
- Өнімдерді көрсетуге арналған науалар мен сөрелердің салқындатылған ауданы: 1,56 м2
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 35 °С-қа дейін
- Қуатты тұтыну: тәулігіне 19,6 кВТ
- Хладагент түрі: R404а
- Шамдардың номиналды қуаты: 18 Вт
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4.322.102-23 ВХСн-2,1 Илет Cube |
| Салмағы (қаптамасыз) | 240 келі |
| Биіктігі | 1225 мм |
| Тереңдігі | 1135 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.82 кВТ |
| Қолдану | жалпы мақсаттағы, тоңазытылған ет, тоңазытылған балық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -5-тен 5 °C-қа дейін |
| Түрі | орташа температуралық |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 2015 мм |
- Бағасы: 807 246 ₸


