
Тоңазытқыш витринасы Марихолодмаш Илет ВХС-2,7 статикалық
- Бар
- Коды:110343
936 416 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Марихолодмаш Илет ВХС-2,7 тоңазытқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында азық-түлік пен сусындарды көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Корпус боялған мырышталған болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату
- Еріту тәсілі: табиғи жылу ағындарымен
- Компрессор: Danfoss
- Бақылаушы: Carel, Evco, Danfoss
- Сөрелерді биіктігі бойынша реттеу
- Жылытылмаған алдыңғы әйнек
- Бес түсті шешім: көк, қызыл, ақ, сары, жасыл
Қосымша сипаттамалар:
- Орналастыру тереңдігі: 790 мм
- Орналастыру алаңы: 2,05 м2
- Өнімдерді көрсетуге арналған науалар мен сөрелердің салқындатылатын ауданы: 2,05 м2
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 35 °С-қа дейін
- Пайдалы төсеу көлемі: 0,64 м3
- Қуатты тұтыну: тәулігіне 16 кВТ
- Номиналды ток: 6,24 А
- Қаптамадағы габариттері: 2880х1200х1120 мм
- Шамдардың номиналды қуаты: 64 Вт
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4.322.100-55 ВКС-2,7 Илет статика |
| Салмағы (қаптамасыз) | 225 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 430 келі |
| Биіктігі | 1230 мм |
| Тереңдігі | 1100 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Статикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.67 кВТ |
| Қолдану | жалпы мақсаттағы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 7 °C-қа дейін |
| Түрі | тоңазытқыш |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 2700 мм |
- Бағасы: 936 416 ₸


