
Тоңазытқыш витринасы Марихолодмаш Парабель ВХН-1,875
- Бар
- Коды:78062
870 392 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Mariholodmash Parabel VHN-1,875 тоңазытқыш витринасы сауда орындарында азық-түлік пен сусындарды көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған.
Салқындату жүйесі - қашықтан! Бөлек сатып алынады.
Жинақтау:
- Тумбалар саны: 2
- Тот баспайтын болаттан жасалған тегістеу табалары
- Тот баспайтын болаттан жасалған үстелдің үстіңгі тақтайының жұмыс беті
- Ішкі көлемді жарықтандыру
- Бүгілген жоғары қарай ашылатын шыңдалған шыны
- ПВХ-дан жасалған қорғаныш бампер
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Еріту тәсілі: ТЭН
- Алдыңғы әйнекті жылыту: ПЭН
- Компрессор: Danfoss
- Бақылаушы: Evco
Қосымша сипаттамалар:
- Салқындату сыйымдылығы: 0,61 кВТ
- Орналастыру тереңдігі: 835 мм
- Орналастыру алаңы: 1,58 м2
- Өнімдерді көрсетуге арналған науалар мен сөрелердің салқындатылған ауданы: 1,58 м2
- Қуатты тұтыну: 4,8 кВТ
- Шамдардың номиналды қуаты: 60 Вт
- Номиналды ток: 0,34 А
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 25 °С-қа дейін
- Қаптамадағы габариттері: 2150х1200х1120 мм
Түсті орындау:
- RAL 5002 - көк
- RAL 3020 - қызыл
- RAL 9003 - ақ
- RAL 1003 - сары
- RAL 6029 - жасыл
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ВХН-1,875 Параграф 6.350.020-01 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 190 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 340 келі |
| Биіктігі | 1200 мм |
| Тереңдігі | 1075 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Қолдану | жалпы мақсаттағы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -18 °C |
| Түрі | тоңазытқыш |
| Тоңазытқыш агрегаты | шығарылатын |
| Ені | 1875 мм |
- Бағасы: 870 392 ₸



