
Тоңазытқыш витринасы Марихолодмаш Илет ВХН-1,8 Cube
- Бар
- Коды:117022
932 346 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Марихолодмаш Илет ВХ-1,8 Cube тоңазытқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Құрылғы жарықдиодты жарықтандырумен жабдықталған. Корпус боялған мырышталған болаттан жасалған.
Алдыңғы қалқан жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату
- Еріту тәсілі: ТЭН
- Компрессор: Danfoss
- Бақылаушы: Carel, Evco, Danfoss
- Алдыңғы әйнекті жылыту: ПЭН
- Автоматты жібіту режимі
- Шыны сөрелер
- Плексигластан жасалған перделер
Қосымша сипаттамалар:
- Орналастыру тереңдігі: 715 мм
- Орналастыру алаңы: 1,27 м2
- Пайдалы төсеу көлемі: 0,19 м3
- Өнімдерді көрсетуге арналған науалар мен сөрелердің салқындатылған ауданы: 1,27 м2
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 35 °С-қа дейін
- Қуатты тұтыну: тәулігіне 16 кВТ
- Хладагент түрі: R404а
- Шамдардың номиналды қуаты: 40 Вт
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4.320.102-02 ВХН-1,8 Илет Cube |
| Салмағы (қаптамасыз) | 220 келі |
| Биіктігі | 1225 мм |
| Тереңдігі | 1135 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Статикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.67 кВТ |
| Қолдану | жалпы мақсаттағы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -16-дан 0 °C-қа дейін |
| Түрі | тоңазытқыш |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1735 мм |
- Бағасы: 932 346 ₸


