
Тоңазытқыш витринасы Марихолодмаш Илет ВХН-2,1
- Бар
- Коды:45625
937 600 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Марихолодмаш Илет ВХН-2,1 мұздатқыш витринасы тез бұзылатын өнімдер мен жартылай фабрикаттарды көрсетуге, мұздатуға және сақтауға арналған.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату
- Жібіту түрі: автоматты
- Еріту тәсілі: ТЭН
- Алдыңғы әйнекті жылыту: ПЕНГ (45 Вт)
- Бүйір әйнектерін жылыту: ПЭН (20+20 Вт)
- Оқшаулау түрі: құймалы (ППУ)
- Компрессор: Aspera
- Бақылаушы: EVCO
- Қоймашының болуы
- Үстел үсті мен шамның материалы: DECO баспайтын болат
- Паллет материалы: ұнтақпен қапталған болаттан жасалған тор
Қосымша сипаттамалар:
- Орналастыру тереңдігі: 790 мм
- Орналастыру алаңы: 1,58 ш.м.
- Пайдалы салқындатылатын көлем: 0,22 куб.м
- Демонстрациялық тұғырықтарға жүктеме: 79 кг
- Қоршаған ортаның температурасы: +12...+25 °С
- Еріту қуаты: 1130 (500+500+45+45+20+20) Сейсенбі
- Номиналды ток: 5,5 А
- Шамдардың номиналды қуаты: 40 Вт
- Қаптамадағы габариттері: 2230х1200х1120 мм
- Қаптама көлемі: 2,997 м3
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ВХН-2,1 Илет 4.320.015-03 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 230 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 420 келі |
| Биіктігі | 1230 мм |
| Тереңдігі | 1100 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Статикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.854 кВТ |
| Қолдану | жалпы мақсаттағы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -18-ден 0 °C-қа дейін |
| Түрі | мұздатқыш |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 2100 мм |
- Бағасы: 937 600 ₸


