
Тоңазытқыш витринасы Марихолодмаш Парабель ВХСн-2,5
- Бар
- Коды:77975
968 450 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Mariholodmash Parabel VHSn-2,5 тоңазытқыш витринасы сауда орындарында азық-түлік пен сусындарды көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған.
Салқындату жүйесі - қашықтан! Бөлек сатып алынады.
Жинақтау:
- Тумбалар саны: 2
- Тот баспайтын болаттан жасалған тегістеу табалары
- Тот баспайтын болаттан жасалған үстелдің үстіңгі тақтайының жұмыс беті
- Ішкі көлемді жарықтандыру
- Бүгілген жоғары қарай ашылатын шыңдалған шыны
- ПВХ-дан жасалған қорғаныш бампер
- Қоймашы
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Еріту тәсілі: ТЭН
- Алдыңғы әйнекті жылыту: ПЭН
- Бақылаушы: Evco
Қосымша сипаттамалар:
- Салқындату сыйымдылығы: 1,4 кВТ
- Орналастыру тереңдігі: 835 мм
- Орналастыру алаңы: 2,1 м2
- Өнімдерді көрсетуге арналған науалар мен сөрелердің салқындатылатын ауданы: 2,1 м2
- Пайдалы төсеу көлемі: 0,46 м3
- Қуатты тұтыну: 4,22 кВТ
- Шамдардың номиналды қуаты: 64 Вт
- Номиналды ток: 1,4 А
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 25 °С-қа дейін
- Қаптамадағы габариттері: 2770х1200х1120 мм
Түсті орындау:
- RAL 5002 - көк
- RAL 3020 - қызыл
- RAL 9003 - ақ
- RAL 1003 - сары
- RAL 6029 - жасыл
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ВХСн-2,5 Параграф 6.350.120-12 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 185 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 420 келі |
| Биіктігі | 1200 мм |
| Тереңдігі | 1075 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Қолдану | тоңазытылған ет, тоңазытылған балық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -5 °C |
| Түрі | орташа температуралық |
| Тоңазытқыш агрегаты | шығарылатын |
| Ені | 2500 мм |
- Бағасы: 968 450 ₸



