
Тоңазытқыш витринасы Марихолодмаш Илет ВХС-3,0 динамикасы
- Бар
- Коды:93937
1 069 686 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Тоңазытқыш витринасы орташа температуралы Марихолодмаш Илет ВХС-3,0 сауда кәсіпорындарында азық-түлік пен сусындарды көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель майысқан алдыңғы әйнекпен және жабық, салқындатылған қоймамен жабдықталған. Корпус полиэфирлі эмальмен және қорғаныс пленкасымен қапталған мырышталған болаттан, тот баспайтын болаттан жасалған бұйымдарды көрсетуге арналған үстел үсті мен науалардан, бүйір қабырғалары соққыға төзімді ABS пластиктен, перделер поликарбонаттан жасалған. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 12-ден 35 °С-қа дейін және ауаның салыстырмалы ылғалдылығы 80-ден 50%-ға дейін жұмыс істейді.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Компрессор: Danfoss
- Бақылаушы: Carel, Evco, Danfoss
- Электрондық еріту блогы
- Еріту тәсілі: табиғи жылу ағындарымен
- Полиуретанды көбік жылу оқшаулағышы
Қосымша сипаттамалар:
- Орналастыру тереңдігі: 790 мм
- Орналастыру алаңы: 2,29 м2
- Пайдалы төсеу көлемі: 0,49 м3
- Қуатты тұтыну: тәулігіне 18 кВТ
- Шамдардың номиналды қуаты: 0,064 кВТ
- Номиналды ток: 6,24 А
- Қаптамадағы габариттері: 3180x1200x1120 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4.322.100-13 Жану ВХС-3,0 (динамика) Жану ВХС-3,0 (Динамика) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 230 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 440 келі |
| Биіктігі | 1230 мм |
| Тереңдігі | 1100 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.75 кВТ |
| Қолдану | жалпы мақсаттағы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 7 °C-қа дейін |
| Түрі | тоңазытқыш |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 3000 мм |
- Бағасы: 1 069 686 ₸


