
Тоңазытқыш витринасы Марихолодмаш Парабель ВХСо-3,75
- Бар
- Коды:78044
1 199 996 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Mariholodmash Parabel VHSo-3,75 тоңазытқыш витринасы сауда орындарында азық-түлік пен сусындарды көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған.
Салқындату жүйесі - қашықтан! Бөлек сатып алынады.
Жинақтау:
- Тумбалар саны: 3
- Тот баспайтын болаттан жасалған тегістеу табалары
- Тот баспайтын болаттан жасалған үстелдің үстіңгі тақтайының жұмыс беті
- Ішкі көлемді жарықтандыру
- Бүгілген жоғары қарай ашылатын шыңдалған шыны
- ПВХ-дан жасалған қорғаныш бампер
- Қоймашы
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Еріту тәсілі: ТЭН
- Бақылаушы: Evco
Қосымша сипаттамалар:
- Салқындату сыйымдылығы: 1,9 кВТ
- Орналастыру тереңдігі: 835 мм
- Төсеу алаңы: 3,15 м2
- Өнімдерді көрсетуге арналған науалар мен сөрелердің салқындатылған ауданы: 3,15 м2
- Қуатты тұтыну: 2,67 кВТ
- Номиналды ток: 0,52 А
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 25 °C-қа дейін
- Қаптамадағы габариттері: 4205х1200х1180 мм
Түсті орындау:
- RAL 5002 - көк
- RAL 3020 - қызыл
- RAL 9003 - ақ
- RAL 1003 - сары
- RAL 6029 - жасыл
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ӘХСо-3,75 Параграф 6.350.120-23 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 215 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 425 келі |
| Биіктігі | 825 мм |
| Тереңдігі | 1075 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Қолдану | жалпы мақсаттағы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 7 °C-қа дейін |
| Түрі | тоңазытқыш |
| Тоңазытқыш агрегаты | шығарылатын |
| Ені | 3750 мм |
- Бағасы: 1 199 996 ₸



