
Тоңазытқыш витринасы Марихолодмаш Милан ВХН-1,875
- Бар
- Коды:81197
2 362 924 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Mariholodmash Milan VHNp-1,875 мұздатқыш витринасы сауда орындарында азық-түлік пен сусындарды көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель шамдармен, топсалы есіктермен және 3 қатар сөрелермен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Еріту тәсілі: ТЭН
- Алдыңғы әйнекті жылыту: ПЭН
- Компрессор: Текумсе
- Бақылаушы: Carel
Қосымша сипаттамалар:
- Орналастыру алаңы: 2,76 м2
- Орналастыру тереңдігі: 400 мм
- Өнімдерді көрсетуге арналған науалар мен сөрелердің салқындатылған ауданы: 2,76 м2
- Қуатты тұтыну: 36,2 кВТ
- Шамдардың номиналды қуаты: 40 Вт
- Номиналды ток: 8,6 А
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 25 °С-қа дейін
- Қаптамадағы габариттері: 2035х1200х1360 мм + 1050х1050х510 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 315 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 660 келі |
| Биіктігі | 2210 мм |
| Тереңдігі | 690 мм |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Қолдану | жалпы мақсаттағы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -18 °C |
| Түрі | мұздатқыш |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1875 мм |
- Бағасы: 2 362 924 ₸


