
Тоңазытқыш витринасы Марихолодмаш Парабель ВХСн-УН
- Бар
- Коды:77977
1 099 688 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Mariholodmash Parabel VHSn-UN тоңазытқыш витринасы сауда орындарында азық-түлік пен сусындарды көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған.
Жинақтау:
- Тумбалар саны: 1
- Тот баспайтын болаттан жасалған тегістеу табалары
- Тот баспайтын болаттан жасалған үстелдің үстіңгі тақтайының жұмыс беті
- Ішкі көлемді жарықтандыру
- Бүгілген жоғары қарай ашылатын шыңдалған шыны
- ПВХ-дан жасалған қорғаныш бампер
Ерекшеліктері:
- Салқындату түрі: динамикалық
- Еріту тәсілі: ТЭН
- Алдыңғы әйнекті жылыту: ПЭН
- Бақылаушы: Evco
Қосымша сипаттамалар:
- Салқындату сыйымдылығы: 0,65 кВТ
- Орналастыру тереңдігі: 835 мм
- Орналастыру алаңы: 1,25 м2
- Өнімдерді көрсетуге арналған науалар мен сөрелердің салқындатылған ауданы: 1,25 м2
- Пайдалы төсеу көлемі: 0,19 м3
- Қуатты тұтыну: 2,5 кВТ
- Шамдардың номиналды қуаты: 117 Вт
- Номиналды ток: 0,86 А
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 25 °С-қа дейін
- Қаптамадағы габариттері: 1670х1670х1120 мм
Түсті орындау:
- RAL 5002 - көк
- RAL 3020 - қызыл
- RAL 9003 - ақ
- RAL 1003 - сары
- RAL 6029 - жасыл
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ВХСн-УН Парабель 6.350.123-10 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 130 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 260 келі |
| Биіктігі | 1200 мм |
| Тереңдігі | 1410 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Қолдану | жалпы мақсаттағы, тоңазытылған ет, тоңазытылған балық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -5-тен 5 °C-қа дейін |
| Түрі | орташа температуралық |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1410 мм |
- Бағасы: 1 099 688 ₸



