
Тоңазытқыш витринасы Марихолодмаш Милан ВХН-2,5
- Бар
- Коды:81199
2 840 185 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Mariholodmash Milan VHNp-2,5 мұздатқыш витринасы сауда орындарында азық-түлік пен сусындарды көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель шамдармен, топсалы есіктермен және 3 қатар сөрелермен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Еріту тәсілі: ТЭН
- Алдыңғы әйнекті жылыту: ПЭН
- Компрессор: Текумсе
- Бақылаушы: Carel
Қосымша сипаттамалар:
- Төсеу алаңы: 3,68 м2
- Орналастыру тереңдігі: 400 мм
- Өнімдерді көрсетуге арналған науалар мен сөрелердің салқындатылған ауданы: 3,68 м2
- Қуатты тұтыну: 45,2 кВТ
- Шамдардың номиналды қуаты: 50 Вт
- Номиналды ток: 10,7 А
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 25 °С-қа дейін
- Қаптамадағы габариттері: 2820х1200х1360 мм + 1340х1050х510 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 460 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 805 келі |
| Биіктігі | 2210 мм |
| Тереңдігі | 690 мм |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Қолдану | жалпы мақсаттағы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -18 °C |
| Түрі | мұздатқыш |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 2500 мм |
- Бағасы: 2 840 185 ₸


