
Тоңазытқыш витринасы Марихолодмаш Эверест ВХН-2,5
- Бар
- Коды:81210
4 920 422 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Mariholodmash Everest VHN-2,5 мұздатқыш витринасы сауда орындарында азық-түлік пен сусындарды көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған.
Салқындату жүйесі - қашықтан! Бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Еріту тәсілі: ТЭН
- Алдыңғы әйнекті жылыту: ПЭН
- Бақылаушы: Carel
Қосымша сипаттамалар:
- Орналастыру алаңы: 3,68 / 1,82 м2
- Орналастыру тереңдігі: 320 / 728 мм
- Өнімдерді көрсетуге арналған науалар мен сөрелердің салқындатылған ауданы: 3,68 / 1,82 м2
- Пайдалы төсеу көлемі: 0,67 / 0,273 м3
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 25 °С-қа дейін
- Қаптамадағы габариттері: 2770х1300х2345 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 6.325.002 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 630 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 810 келі |
| Биіктігі | 2125 мм |
| Тереңдігі | 1190 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Қолдану | жалпы мақсаттағы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -18 °C |
| Түрі | мұздатқыш |
| Тоңазытқыш агрегаты | шығарылатын |
| Ені | 2620 мм |
- Бағасы: 4 920 422 ₸


