
Тоңазытқыш витринасы Марихолодмаш Эверест ВХН-3,75
- Бар
- Коды:81211
7 073 420 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Mariholodmash Everest VHN-3,75 мұздатқыш витринасы сауда орындарында азық-түлік пен сусындарды көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған.
Салқындату жүйесі - қашықтан! Бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Еріту тәсілі: ТЭН
- Алдыңғы әйнекті жылыту: ПЭН
- Бақылаушы: Carel
Қосымша сипаттамалар:
- Орналастыру алаңы: 5,52 / 2,73 м2
- Орналастыру тереңдігі: 320 / 728 мм
- Өнімдерді көрсетуге арналған науалар мен сөрелердің салқындатылған ауданы: 5,52 / 2,73 м2
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 25 °С-қа дейін
- Қаптамадағы габариттері: 4020х1300х2345 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 6.325.003 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 945 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 1185 келі |
| Биіктігі | 2125 мм |
| Тереңдігі | 1190 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Қолдану | жалпы мақсаттағы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -18 °C |
| Түрі | мұздатқыш |
| Тоңазытқыш агрегаты | шығарылатын |
| Ені | 3870 мм |
- Бағасы: 7 073 420 ₸


