
Ауа салқындатқыш POLAIR AS202-2.8
- Бар
- Коды:181932
256 288 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ауа салқындатқышы POLAIR AS202-2.8 арналған салқындату және температураны ұстап тұру тоңазытқыш камераларда тамақ өндірістерінде, қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында және сауда. Олар қашықтағы және кіріктірілген салқындату жүйелерінде қолданылады. Модель қызып кетуден қорғау үшін кіріктірілген термостатпен жабдықталған. Корпус мырышталған боялған болаттан, жылу алмастырғыш мыс құбырлардан және алюминий профильді пластиналардан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қуатты осьтік желдеткіштер
- ТЭНМЕН электрлік еріту
- Қуатты аз тұтынатын қозғалтқыш
Қосымша сипаттамалар:
- Қоршаған ортаның температурасы: -30-дан 40 °С-қа дейін
- ОНДА:
- Тэндер саны: 1
- Қуаты: 1,15 кВТ
- Ішіндегі паллет:
- Тэндер саны: 1
- Қуаты: 0,03 кВТ
- Салқындату сыйымдылығы:
- -10 °С температурада: 2,8 кВТ
- -25 °С температурада: 2,4 кВТ
- Бетінің ауданы: 8,93 м2
- Итарқа қадамы: 3,6 / 7,2 мм
- Дөңгелектің диаметрі: 200 мм
- Құбырлардың өлшемдері:
- Газ: 16 мм
- Сұйықтық: 8 мм
- Қаптамадағы габариттері: 855х555х300 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 19 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 28 келі |
| Биіктігі | 284 мм |
| Тереңдігі | 420 мм |
| Желдеткіштер саны | 2 |
| Құрылым | төбелік |
| Қуат | 0.18 кВТ |
| Өнімділік | 1200 м3/сағ |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Айналу жылдамдығы | 2600 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 715 мм |
- Бағасы: 256 288 ₸


