
Ауа салқындатқыш POLAIR AS311-4.5
- Бар
- Коды:181931
398 457 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ауа салқындатқыш POLAIR AS311-4.5 арналған салқындату және температураны ұстап тұру тоңазытқыш камераларда тамақ өндірістерінде, қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында және сауда. Олар қашықтағы және кіріктірілген салқындату жүйелерінде қолданылады. Модель қызып кетуден қорғау үшін кіріктірілген термостатпен жабдықталған. Корпус мырышталған боялған болаттан, жылу алмастырғыш мыс құбырлардан және алюминий профильді пластиналардан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қуатты осьтік желдеткіштер
- ТЭНМЕН электрлік еріту
- Қуатты аз тұтынатын қозғалтқыш
Қосымша сипаттамалар:
- Қоршаған ортаның температурасы: -30-дан 40 °С-қа дейін
- ОНДА:
- Тэндер саны: 2
- Қуаты: 1,15 кВТ
- Салқындату сыйымдылығы:
- -10 °С температурада: 4,5 кВТ
- -25 °С температурада: 3,8 кВТ
- Бетінің ауданы: 17,86 м2
- Итарқа қадамы: 3,6 / 7,2 мм
- Дөңгелектің диаметрі: 315 мм
- Құбырлардың өлшемдері:
- Газ: 18 мм
- Сұйықтық: 10 мм
- Қаптамадағы габариттері: 800х480х500 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 33 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 41 келі |
| Биіктігі | 510 мм |
| Тереңдігі | 535 мм |
| Желдеткіштер саны | 1 |
| Құрылым | төбелік |
| Қуат | 0.102 кВТ |
| Өнімділік | 2400 м3/сағ |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Айналу жылдамдығы | 1400 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 960 мм |
- Бағасы: 398 457 ₸


