
POLAIR AS312-4.5 ауа салқындатқышы
- Бар
- Коды:181929
860 820 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ауа салқындатқыш POLAIR AS312-4.5 арналған салқындату және температураны ұстап тұру тоңазытқыш камераларда тамақ өндірістерінде, қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында және сауда. Олар қашықтағы және кіріктірілген салқындату жүйелерінде қолданылады. Модель қызып кетуден қорғау үшін кіріктірілген термостатпен жабдықталған. Корпус мырышталған боялған болаттан, жылу алмастырғыш мыс құбырлардан және алюминий профильді пластиналардан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қуатты осьтік желдеткіштер
- ТЭНМЕН электрлік еріту
- Қуатты аз тұтынатын қозғалтқыш
Қосымша сипаттамалар:
- Қоршаған ортаның температурасы: -30-дан 40 °С-қа дейін
- ОНДА:
- Тэндер саны: 3
- Қуаты: 0,09 кВТ
- Ішіндегі паллет:
- Тэндер саны: 1
- Қуаты: 0,09 кВТ
- Салқындату сыйымдылығы:
- -10 °С температурада: 4,7 кВТ
- -25 °С температурада: 4,5 кВТ
- Бетінің ауданы: 20 м2
- Ламелла қадамы: 6 мм
- Дөңгелектің диаметрі: 315 мм
- Құбырлардың өлшемдері:
- Газ: 22 мм
- Сұйықтық: 12,7 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1250х660х630 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 45 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 60 келі |
| Биіктігі | 465 мм |
| Тереңдігі | 455 мм |
| Желдеткіштер саны | 2 |
| Құрылым | төбелік |
| Қуат | 0.9 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өнімділік | 1500 м3/сағ |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Айналу жылдамдығы | 1300 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 1108 мм |
- Бағасы: 860 820 ₸


