
Ауа салқындатқыш POLAIR AS402-9,0
- Бар
- Коды:181920
1 304 272 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ауа салқындатқыш POLAIR AS402-9,0 арналған салқындату және температураны ұстап тұру тоңазытқыш камераларда тамақ өндірістерінде, қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында және сауда. Олар қашықтағы және кіріктірілген салқындату жүйелерінде қолданылады. Модель қызып кетуден қорғау үшін кіріктірілген термостатпен жабдықталған. Корпус мырышталған боялған болаттан, жылу алмастырғыш мыс құбырлардан және алюминий профильді пластиналардан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қуатты осьтік желдеткіштер
- ТЭНМЕН электрлік еріту
- Қуатты аз тұтынатын қозғалтқыш
Қосымша сипаттамалар:
- Қоршаған ортаның температурасы: -30-дан 40 °С-қа дейін
- ОНДА:
- Тэндер саны: 5
- Қуаты: 1,2 кВТ
- Ішіндегі паллет:
- Тэндер саны: 1
- Қуаты: 1,2 кВТ
- Салқындату сыйымдылығы:
- -10 °С температурада: 9,5 кВТ
- -25 °С температурада: 9 кВТ
- Бетінің ауданы: 40 м2
- Ламелла қадамы: 6 мм
- Дөңгелектің диаметрі: 400 мм
- Құбырлардың өлшемдері:
- Газ: 28 мм
- Сұйықтық: 16 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1605х750х840 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 75 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 100 келі |
| Биіктігі | 665 мм |
| Тереңдігі | 455 мм |
| Желдеткіштер саны | 2 |
| Құрылым | төбелік |
| Қуат | 0.18 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өнімділік | 3400 м3/сағ |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Айналу жылдамдығы | 1380 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 1488 мм |
- Бағасы: 1 304 272 ₸


