
Кір жууға арналған арба Вязьма ТСП-500
- Бар
- Коды:127173
229 443 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Вязьма ТСП-500 арбасы қонақүйлерде, мейрамханаларда, кір жуатын орындарда, химиялық тазалағыштарда, ауруханаларда, спорт клубтарында, сондай-ақ жеке үйлер мен пәтерлерде кірді уақытша орналастыру және тасымалдау үшін қолданылады. Модель 4 доңғалақпен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Вязьма |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 21.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 23 келі |
| Биіктігі | 1640 мм |
| Тереңдігі | 437 мм |
| Көлем | 500 л |
| Түрі | кір жууға арналған арба |
| Ені | 1053 мм |
- Бағасы: 229 443 ₸


