
Кір жууға арналған арба ПишТех ТБ-300
- Бар
- Коды:259562
143 656 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Азық-түлік технологиясы ТБ-300 арбасы қоғамдық тамақтандыру орындарында, медициналық, білім беру және спорт мекемелерінде, сондай-ақ қонақүйлер мен қонақүйлерде құрғақ, лас және таза зығыр маталарды уақытша сақтауға және тасымалдауға арналған. Модель түбі мен құбырлар арасында дәнекерленген астыңғы, бүйірлік тұтқалардан, көлденең жолақтан және шектеу жолақтарынан, сондай-ақ арбаның оңай маневр жасауына мүмкіндік беретін резеңке жиегі бар 4 айналмалы дөңгелектен тұрады. Бұйым толығымен тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Штангалар арасындағы қашықтық іш киімнің түсуіне жол бермейді
Қосымша сипаттамалар:
- Жүк көтергіштігі: 150 кг артық емес
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | ТБ-300 (950х610х845 мм; көлемі 300 а.к.) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 15 келі |
| Биіктігі | 845 мм |
| Тереңдігі | 610 мм |
| Көлем | 300 л |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | кір жууға арналған арба |
| Ені | 950 мм |
- Бағасы: 143 656 ₸


