
ATESY МВО-1600 сыртқа тарату қолшатыры
- Бар
- Коды:30433
338 804 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY МВО-1600 сору қолшатыры қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарындағы ауаны будан, күйіктен және майдан тазартуға арналған және жобалық есептеулерге сәйкес қолданыстағы желдету жүйесіне қосылған. Модель лабиринттік сүзгімен, май мен конденсатқа арналған жинағышпен жабдықталған. Корпус және барлық элементтер AISI 430 баспайтын болаттан жасалған.
Қолшатыр қабырғаға аралдық нұсқада да орнатылуы мүмкін (артқы қабырғалармен біріктірілген екі қолшатыр ас үйдің ортасына орналастырылған).
Қосымша сипаттамалар:
- Сүзгінің өлшемі: 200х450 мм
- Келте құбырдың диаметрі: 150 мм
- Металл қалыңдығы: 0,8 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | МВО 1600 жергілікті желдеткіш сорғы |
| Салмағы (қаптамасыз) | 56 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 60.5 кг |
| Биіктігі | 655 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ағынды-сору |
| Орнату | қабырғалық |
| Ені | 1620 мм |
- Бағасы: 338 804 ₸


