
ATESY ЗВП-С ауа сорғыш қолшатыр-10-1.1-03
- Бар
- Коды:124762
157 076 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY ЗВП-С сору қолшатыры-10-1.1-03 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында комбайн машинасының есігі ашылған кезде пайда болатын су буының ауасын тазарту үшін қолданылады. Бұйым AISI 430 тағамдық тот баспайтын болаттан жасалған. Модель АӨК пароконвектоматтарына арналған-6-1.1-03 , АӨК-10-1.1-03 және АӨК-20-1.1-03-1.
Ерекшеліктері:
- Тікелей бу комбайнының қақпағына орнатылады
- Сору желдеткіш жүйесіне қосылуы тиіс
- Құрамында майы бар ылғалды ұстауға және конденсациялауға арналған арнайы лабиринт типті сүзгілер
- Сүзгілерді санитарлық тазалауды қамтамасыз ету үшін оңай алып тастауға болады
- конденсатты жинауға арналған 2 науа
- Бөлшектелген түрде жеткізіледі
Қосымша сипаттамалар:
- Лабиринттік сүзгілердің саны: 3 дана.
- Сүзгінің өлшемі: 268х30х500 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Желдеткіш КВ-230 - бу шығару процесін жылдамдатады және үй-жайдағы ауа алмасу жиілігін арттырады
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Қолшатыр ЗВП-С-10-1.1-03 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 25 келі |
| Биіктігі | 492 мм |
| Тереңдігі | 1053 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | сору |
| Ені | 812 мм |
- Бағасы: 157 076 ₸


