
ATESY ЗВН-2/900/1000 ауа сорғыш қолшатыр
- Бар
- Коды:59559
1 051 441 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY ЗВН-2/900/1000 сорғыш қолшатыры ауаны артық будан немесе түтіннен, сондай-ақ май мен жану өнімдерінен тазартуға арналған. Модель бүкіл кәсіпорынның желдету жүйесіне қосылады. Қолшатыр корпус пен сүзгілерден тұрады, құрылымы жиналмалы.
Жеткізу көлеміне 2 бүйір қабырға, артқы қабырға, артқы қақпақ, қақпақ, 2 құбыр, 2 бекіткіш, май жинағыш, 2 су төгетін науа және 10 сүзгі кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Келте құбыр: Ø 250 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 500 мм |
| Тереңдігі | 1000 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | сору |
| Орнату | қабырғалық |
| Ені | 1000 мм |
- Бағасы: 1 051 441 ₸


