
Желдеткіш қолшатыр ATESY ЗВН-Б-1- 500.1000.500-02
- Бар
- Коды:199156
133 938 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Желдеткіш қолшатыр ATESY ЗВН-Б-1- 500.1000.500-02 ауаны артық будан, түтіннен, майдан және жану өнімдерінен тазартуға және оның қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қайта өңделуін қамтамасыз етуге арналған. Модель май жинағышпен және оңай алынатын лабиринттік сүзгілермен жабдықталған. Корпус мырышталған болаттан, лабиринттік сүзгілер AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне бекіту элементтері кіреді.
Ерекшеліктері:
- Жеңіл тасымалдауға арналған жиналмалы құрылым
- Мұнайды ауадан бөлуге арналған сүзгілердің конструкциясы
- Оңай алынатын лабиринттік сүзгілер мен май жинағыш құралды пайдаланбай орнатылады, бұл қолшатыр элементтерін санитарлық тазалауды жеңілдетеді
- Қабырғалық бекіткіштің және бекіту элементтерінің көмегімен қабырғаға монтаждау
- Қолшатырды қораптың жоғарғы жағындағы желдету жүйесіне қосуға арналған бекіткіші бар құбыр
- Қораптың элементтері өзара бұрандалармен жалғанған
- Қаптама түрі: ДВП-дан жасалған жәшік
Қосымша сипаттамалар:
- Келте құбырдың диаметрі: 250 мм
- Болаттың қалыңдығы: 0,8 мм
- Қаптамалар саны: 1 дана
- Қаптамадағы габариттері: 1120х590х243 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Шаршы метр желдеткіштер
- Аспа жинағы
- Шамдар жиынтығы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 16.6 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 34.7 кг |
| Биіктігі | 500 мм |
| Тереңдігі | 1000 мм |
| Материал | мырышталған. болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | сору, сыртқа тарату |
| Орнату | қабырғалық |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 133 938 ₸


