
ATESY МВО-500 сыртқа тарату қолшатыры
- Бар
- Коды:44259
151 742 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY МВО-500 сору қолшатыры жану өнімдерін және артық жылуды кетіруге арналған, жабдық сонымен қатар ыстық цехтарға және басқа өндірістік үй-жайларға таза ауа ағынын қамтамасыз етеді және жылу жабдығының үстіне орнатылады. Корпус және барлық элементтер AISI 430 баспайтын болаттан жасалған.
Қолшатыр қабырғаға аралдық нұсқада да орнатылуы мүмкін (артқы қабырғалармен біріктірілген екі қолшатыр ас үйдің ортасына орналастырылған).
Қосымша сипаттамалар:
- Сүзгінің габариттік өлшемдері: 200х450 мм
- Келте құбырдың диаметрі: 150 мм
- Келте құбырлардың саны: 2
- Металл қалыңдығы: 0,8 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | МВО 500 жергілікті желдеткіш сорғы |
| Салмағы (қаптамасыз) | 22.9 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 24.7 кг |
| Биіктігі | 655 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ағынды-сору |
| Орнату | қабырғалық |
| Ені | 520 мм |
- Бағасы: 151 742 ₸


