
КАЙМАН ЗВП-211/0809 сыртқа тарату қолшатыры
- Бар
- Коды:116235
149 105 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ЗВП-211/0809 сорғыш қолшатыры ауаны будан, жанудан және майдан тазарту үшін қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қолданылады. Корпус AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне лабиринтті май сүзгілері мен су төгетін клапандар кіреді.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 161355 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 22.6 кг |
| Биіктігі | 400 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | сору |
| Орнату | қабырғалық |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 149 105 ₸


