
КАЙМАН ЗВП-211/1510 ауа сорғыш қолшатыр
- Бар
- Коды:110795
219 578 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ЗВП-211/1510 сорғыш қолшатыры қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ өнеркәсіптік және өндірістік мекемелерде ауаны бу, жану және майдан тазартуға арналған. Корпус AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне лабиринтті май сүзгілері мен су төгетін клапандар кіреді.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 161212 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 40.3 кг |
| Биіктігі | 400 мм |
| Тереңдігі | 1000 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | қабырғалық |
| Ені | 1500 мм |
- Бағасы: 219 578 ₸


