
КАЙМАН ЗВП-РО-211/1010 ауа сорғыш қолшатыр
- Бар
- Коды:302828
150 931 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ЗВП-РО-211/1010 сорғыш қолшатыры қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ өнеркәсіптік және өндірістік мекемелерде ауаны бу, жану және майдан тазартуға арналған. Корпус AISI 430 тот баспайтын болаттан, төбесі мен артқы қабырғасы мырышталған болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне лабиринттік май ұстағыш сүзгілер және 1/2 шарикті клапан кіреді.
Ерекшеліктері:
- Жиналмалы конструкция
Қосымша сипаттамалар:
- Корпустың болатының қалыңдығы: 0,5-тен 0,8 мм-ге дейін
- Қаптамадағы габариттері: 1010х1000х440 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 26.4 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 27.4 кг |
| Биіктігі | 400 мм |
| Тереңдігі | 1000 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат, мырышталған. болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | сору |
| Орнату | қабырғалық |
| Ені | 1000 мм |
- Бағасы: 150 931 ₸


