
КАЙМАН ЗВП-РО-211/0910 ауа сорғыш қолшатыр
- Бар
- Коды:302810
158 894 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ЗВП-РО-211/0910 сорғыш қолшатыры қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ өнеркәсіптік және өндірістік мекемелерде ауаны бу, жану және майдан тазартуға арналған. Корпус AISI 430 тот баспайтын болаттан, төбесі мен артқы қабырғасы мырышталған болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне лабиринттік май ұстағыш сүзгілер және 1/2 шарикті клапан кіреді.
Ерекшеліктері:
- Жиналмалы конструкция
Қосымша сипаттамалар:
- Корпустың болатының қалыңдығы: 0,5-тен 0,8 мм-ге дейін
- Қаптамадағы габариттері: 930х920х1200 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 23 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 24 келі |
| Биіктігі | 400 мм |
| Тереңдігі | 1000 мм |
| Материал | мырышталған. болат, тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | сору |
| Орнату | қабырғалық |
| Ені | 900 мм |
- Бағасы: 158 894 ₸


