
КАЙМАН ЗВП-211/1208 ауа сорғыш қолшатыр
- Бар
- Коды:116239
171 397 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ЗВП-211/1208 сорғыш қолшатыры ауаны будан, жанудан және майдан тазарту үшін қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қолданылады. Корпус AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне лабиринтті май сүзгілері мен су төгетін клапандар кіреді.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 161207 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 28.8 кг |
| Биіктігі | 400 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | сору |
| Орнату | қабырғалық |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 171 397 ₸


