
КАЙМАН ЗВП-211/1209 сыртқа тарату қолшатыры
- Бар
- Коды:116240
174 766 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ЗВП-211/1209 сорғыш қолшатыры ауаны будан, жанудан және майдан тазарту үшін қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қолданылады. Корпус AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне лабиринтті май сүзгілері мен су төгетін клапандар кіреді.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 161680 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 30.2 кг |
| Биіктігі | 400 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | сору |
| Орнату | қабырғалық |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 174 766 ₸


