
КАЙМАН ЗВП-211/1210 ауа сорғыш қолшатыр
- Бар
- Коды:81232
191 791 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ЗВП-211/1210 сорғыш қолшатыры қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ өнеркәсіптік және өндірістік мекемелерде ауаны бу, жану және майдан тазартуға арналған. Корпус AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне лабиринтті май сүзгілері мен су төгетін клапандар кіреді.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | К-ЗВП-1200/1000 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 33.2 кг |
| Биіктігі | 400 мм |
| Тереңдігі | 1000 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | қабырғалық |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 191 791 ₸


