
КАЙМАН ЗВП-211/1012 қабырғаға тартылатын тартпа қолшатыр
- Бар
- Коды:286121
175 102 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ЗВП-211/1012 сорғыш қолшатыры қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі жылыту қондырғыларының үстіне орнату және ауаны бу, жану және майдан тазарту үшін қолданылады. Бұйым жоғары сапалы AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне лабиринттік сүзгілер мен су төгетін шүмек кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Болаттың қалыңдығы: 0,5-тен 0,7 мм-ге дейін
- Қаптамадағы габариттері: 1010х1000х450 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 29.6 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 30.6 кг |
| Биіктігі | 400 мм |
| Тереңдігі | 1200 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | сору |
| Орнату | қабырғалық |
| Ені | 1000 мм |
- Бағасы: 175 102 ₸


