
КАЙМАН ЗВП-212/1207 ауа сорғыш қолшатыр
- Бар
- Коды:116245
175 043 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ЗВП-212/1207 сорғыш қолшатыры ауаны будан, жанудан және майдан тазарту үшін қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қолданылады. Корпус AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне лабиринтті май сүзгілері мен су төгетін клапандар кіреді.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 161200 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 28.3 кг |
| Биіктігі | 580 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | сору |
| Орнату | қабырғалық |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 175 043 ₸


