
КАЙМАН ВП-211/1107 қабырғаға тартылатын тартпа қолшатыр
- Бар
- Коды:284322
155 833 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ВП-211/1107 сорғыш қолшатыры қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі жылыту қондырғыларының үстіне орнату және тамақ дайындау кезінде ауаны бу, жану және майдан тазарту үшін қолданылады. Бұйым жоғары сапалы AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне лабиринттік сүзгілер мен су төгетін шүмек кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Көлемі: 0,729 м3
- Болаттың қалыңдығы:
- Корпус: 0,7 мм
- Бекіту элементтері: 1,5 мм
- Желдеткіш каналын жеткізуге арналған тесіктің диаметрі: 200 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 25.1 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 26.1 кг |
| Биіктігі | 400 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | сору |
| Орнату | қабырғалық |
| Ені | 1100 мм |
- Бағасы: 155 833 ₸


