
КАЙМАН ЗВВ-03 сыртқа тарату қолшатыры
- Бар
- Коды:247958
148 739 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ЗВВ-03 сорғыш қолшатыры ауаны будан, жанудан және майдан тазарту үшін қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ПКЕ-6-И А және ПКЕ-10-И А бу шығаратын қондырғылармен бірге қолданылады. Модель алынбалы лабиринт түріндегі сүзгілермен жабдықталған. Корпус AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Сүзгілерді тазалау үшін оңай алып тастауға болады
- конденсатты жинауға арналған 2 науа
- Комбайн машинасының төбесіне орнатылады және желдету жүйесіне қосылады
Қосымша сипаттамалар:
- Сүзгілер саны: 3
- Сүзгінің өлшемі: 280х30х500 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Буды шығару процесін жылдамдатуға және үй-жайдағы ауа алмасу жиілігін арттыруға арналған желдеткіш
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 25 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 47 келі |
| Биіктігі | 492 мм |
| Тереңдігі | 1053 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | сору |
| Ені | 812 мм |
- Бағасы: 148 739 ₸


