
КАЙМАН ЗВП-211/1309 сыртқа тарату қолшатыры
- Бар
- Коды:128406
189 920 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ЗВП-211/1309 сорғыш қолшатыры ауаны будан, жанудан және майдан тазарту үшін қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қолданылады. Қаңқасы мен жұмыс беті AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне лабиринтті май сүзгілері мен су төгетін шүмек кіреді.
Ерекшеліктері:
- Тойтармалардағы конструкция
- Жиынтықта жеткізіледі
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 1305х905х405 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 216050 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 33.2 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 33.8 кг |
| Биіктігі | 400 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | сору |
| Орнату | қабырғалық |
| Ені | 1300 мм |
- Бағасы: 189 920 ₸


