
КАЙМАН ЗВП-221/1209 жеткізу және шығару қолшатыры
- Бар
- Коды:228005
199 229 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ЗВП-221/1209 жеткізу және шығару қолшатыры қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарындағы ауаны май, май және су буларынан тазартуға арналған. Қаңқасы мен жұмыс беті қалыңдығы 0,5-тен 0,8 мм-ге дейінгі AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне лабиринтті май сүзгілері мен су төгетін шүмек кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 1205х905х405 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 32.2 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 32.8 кг |
| Биіктігі | 400 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ағынды-сору |
| Орнату | қабырғалық |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 199 229 ₸


