
Сорғыш қолшатыр Gastrolux ЗВП-1909
- Бар
- Коды:67748
333 251 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux ЗВП-1909 сорғыш қолшатыры қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарындағы ыстық ауаны, иіс пен түтінді тазартуға және кетіруге арналған. Қолшатыр жылу жабдығының үстіне орнатылады. Модель май ұстайтын сүзгілермен және су төгетін шүмегі бар бір рет жабылатын науамен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Моторы жоқ
- Төменгі панельдегі ағын аймағының тікелей перфорациясы санитарлық тазалауды жеңілдетеді
- Монтаждау жиынтығымен жинақтау мүмкіндігі бар
- Стандартты емес өлшемдерді дайындауға болады
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Сору тесігі, фланеці 50 мм
- Жарықтандыру
- Су төгетін шүмек
- Қабырғаға орнатылатын қолшатырға арналған жинақ
- Май ұстағыш сүзгі 395х395 мм
- Майды ұстайтын сүзгі 495х395 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 41.04 кг |
| Биіктігі | 400 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | сору |
| Орнату | қабырғалық |
| Ені | 1900 мм |
- Бағасы: 333 251 ₸


