
Gastrolux ЗВП-1710 сыртқа тарату қолшатыры
- Бар
- Коды:67776
336 188 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux ЗВП-1710 сорғыш қолшатыры қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ыстық ауаны, иіс пен түтінді тазартуға және кетіруге арналған. Қолшатыр жылу жабдығының үстіне орнатылады. Модель май ұстайтын сүзгілермен және су төгетін шүмегі бар бір рет жабылатын науамен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Моторы жоқ
- Төменгі панельдегі ағын аймағының тікелей перфорациясы санитарлық тазалауды жеңілдетеді
- Монтаждау жиынтығымен жинақтау мүмкіндігі бар
- Стандартты емес өлшемдерді дайындауға болады
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Сору тесігі, фланеці 50 мм
- Жарықтандыру
- Су төгетін шүмек
- Қабырғаға орнатылатын қолшатырға арналған жинақ
- Май ұстағыш сүзгі 395х395 мм
- Майды ұстайтын сүзгі 495х395 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 40.8 кг |
| Биіктігі | 400 мм |
| Тереңдігі | 1000 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | сору |
| Орнату | қабырғалық |
| Ені | 1700 мм |
- Бағасы: 336 188 ₸


