
Жеткізу және шығару қолшатыры Gastrolux ЗПВП-1908
- Бар
- Коды:68065
484 795 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux ZPVP-1908 жеткізу және шығару қолшатыры ыстық ауаны, иіс пен түтінді тазартуға және кетіруге, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қосымша таза ауаны қамтамасыз етуге арналған. Қолшатыр жылу жабдығының үстіне орнатылады. Модель май ұстайтын сүзгілермен және су төгетін шүмегі бар бір рет жабылатын науамен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Моторы жоқ
- Төменгі панельдегі ағын аймағының тікелей перфорациясы санитарлық тазалауды жеңілдетеді
- Монтаждау жиынтығымен жинақтау мүмкіндігі бар
- Стандартты емес өлшемдерді дайындауға болады
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Сору тесігі, фланеці 50 мм
- Жарықтандыру
- Су төгетін шүмек
- Қабырғаға орнатылатын қолшатырға арналған жинақ
- Май ұстағыш сүзгі 395х395 мм
- Майды ұстайтын сүзгі 495х395 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 36.5 кг |
| Биіктігі | 400 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ағынды-сору |
| Орнату | қабырғалық |
| Ені | 1900 мм |
- Бағасы: 484 795 ₸


