
Gastrolux ЗВОТ-1818 сыртқа тарату қолшатыры
- Бар
- Коды:329421
672 639 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux ЗВОТ-1818 "Трапеция" сорғыш қолшатыры қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ыстық ауаны, иіс пен түтінді тазарту және шығару үшін қолданылады. Модель лабиринт түріндегі сүзгімен және май жинауға арналған науамен жабдықталған. Корпус AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Жарықтандыру
- Су төгетін түтіктерді қосуға арналған су төгетін шүмек
- Монтаждық жинақтар
- Кез келген түрдегі және өлшемдегі сору тесігі
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 77.8 кг |
| Биіктігі | 400 мм |
| Тереңдігі | 1800 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | сору |
| Орнату | аралдық |
| Ені | 1800 мм |
- Бағасы: 672 639 ₸


